Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

HR gyakornoki lehetőség

Admin | 2013. december 2. | állások, ösztöndíjak

Hr szolgáltató cégünkhöz keresünk gyakornokot 3 hónapos időszakra.

HR szolgáltatásokat nyújtó tanácsadó irodánkról bővebben a www.performangroup.hu oldalon tájékozódhat.

HR gyakornok
HR szolgáltatások - Budapest
A jelentkezéshez kérjük, regisztráljon adatbázisunkba. Ha már korábban regisztrált, a jobb felső sarokban található Belépés gombra kattintva jelentkezhet be.

Feladatok

Elsősorban az irodánkban folyó aktuális projektekhez kapcsolódó asszisztensi feladatok:

  • jelöltanyagok kezelése a vállalat CRM rendszerében,
  • keresésekhez kapcsolódó jelöltcsoportok felkutatása, ezzel kapcsolatos céglisták és adatbázisok készítése,
  • tréningek adminisztratív előkészítésében való segédkezés,
  • tréningasszisztensi feladatok,
  • értékesítési tevékenység támogatása,
  • részvétel ügyfélkapcsolati és marketing akciók lebonyolításában,
  • tanácsadók munkájának támogatása.

Elvárások az ideális jelölttel szemben

Vállalni tudja a heti min. 20 órás rugalmas, előre egyeztetett munkarendben történő munkavégzést 3 hónapon keresztül, valamint rendelkezik az alábbiakkal:

  • a HR szolgáltatások iránti érdeklődés,
  • aktív középfokú angolnyelv-ismeret,
  • magabiztos MS Office ismeretek,
  • lelkes, dinamikus, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.

A sikeres pályázó számára már a kezdetektől önálló, kihívásokkal teli feladatokat HR szakmai területen. A gyakornoki program alatt némi motivációs juttatást is tudunk nyújtani. Igény esetén kötelező szakmai gyakorlat elvégzéséhez igazolást állítunk ki.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon központi adatbázisunkba, majd jelentkezzen a HR gyakornok pozícióra.