Állások, ösztöndíjak

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Állás az Alma Materben: akkreditációs referens kerestetik

Admin | 2017. november 21. | állások, ösztöndíjak

Szervezés, tervezés, ellenőrzés – akkreditációs, regisztrációs és nyilvántartási ügyekkel foglalkozó referenst keres a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Központi Oktatáskoordinációs Osztálya.

Feladatok:

  • Akkreditációs feladatok végzése: beadványok formai ellenőrzése, szerkesztése, adatok begyűjtése, stb.
  • A Felsőoktatási Információs Rendszerben tárolt adatok ellenőrzése
  • A Neptun Tanulmányi Rendszer oktatáskoordinációs moduljaihoz és a képzésekhez kapcsolódó felületeinek karbantartása
  • A Karok által készített mintatantervek jogszabálynak, szabályzatoknak, utasításoknak való megfelelésének ellenőrzése
  • Az egyetemi tanulmányi tájékoztatóhoz adatok begyűjtése és a kiadvány szerkesztése, valamint a honlap szerkesztése
  • Részvétel konferenciákon és egyeztető megbeszéléseken. Aktív részvétel konferenciák és workshopok szervezésében
  • Kapcsolattartás hatóságokkal (EMMI, OH, MAB, stb.), kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az intézmény karaival és központi szervezeti egységeivel a képzésekhez kapcsolódó ügyekben
  • Jogszabálykövetés, a képzési és kimeneti követelmények változásainak nyomon követése

Feltételek:

  • felsőfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, internet),
  • oktatási vagy oktatásszervezési területén szerzett tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Elvárások:

  • tárgyalóképes kommunikációs készségek,
  • szakmai motiváció,
  • önálló munkavégzés,
  • rugalmasság a csapatmunkában,
  • jó alkalmazkodóképesség.

Előnyt jelent:

  • felsőoktatási intézményben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • elektronikus tanulmányi rendszerek ismerete

A munkavégzés helye: Esztergom

Munkaidő: teljes munkaidő, kötött munkarendben (8.00-16.30)

A beosztás betöltésének időpontja: 2018. január

A fényképes, magyar nyelvű önéletrajzokaat a bruttó fizetési igény megjelölésével 2017. december 15-ig várják az alábbi e-mail címre: oktataskoordinacio@ppke.hu.