Állások, ösztöndíjak

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

ÁLLÁSHIRDETÉS - Közép-Európai Külügyi koordinátor

Admin | 2017. január 10. | állások, ösztöndíjak

A PPKE Központi Külügyi Igazgatóság KÖZÉP-EURÓPAI KÜLÜGYI KOORDINÁTOR munkakör betöltésére hirdet álláslehetőséget!

Feladatok:

  • CEEPUS (Central European Exchange Program for University Studies) program intézményi koordinációja
  • Visegrad Fund pályázattípus intézményi koordinációja
  • Visegrad+ hálózat koordinációja
  • egyéb hálózatokkal kapcsolatos adminisztrációs és koordináló tevékenység
  • a hálózatokhoz kapcsolódó koordinációs rendezvények felügyelete

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú (élő) angol nyelvtudás
  • felelősségteljes, határozott személyiség
  • erős számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • jó kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • kiváló szervezőkészség
  • precizitás, az adminisztrációs feladatokkal járó monotonitás tűrése
  • min. 3 év munkatapasztalat

 Előny:

  • felsőoktatási területen szerzett munkatapasztalat (elsősorban hallgatói mobilitás, hallgatótoborzás, nemzetköziesedés területén)
  • nemzetközi mobilitási tapasztalat (Erasmus, CEEPUS, Campus Hungary, Erasmus Mundus, egyéb felsőoktatási ösztöndíjak)
  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás

 Amit kínálunk:

  • munkaviszony alapján történő foglalkoztatás
  • stabil szervezeti háttér
  • fiatalos, lendületes csapat

 A munkavégzés helye: 1085 Budapest, Horánszky u. 20.

Munkaidő: Heti 40 óra

Az önéletrajzot és a motivációs levelet magyarul és angolul – a bérezés iránti igény megjelölésével – az international.office@ppke.hu e-mail címre kérjük 2017. január 31-ig megküldeni.