Állások, ösztöndíjak

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

ÁLLÁSHIRDETÉS - Nemzetközi referens

Admin | 2017. április 5. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Oktatáskoordinációs és Külügyi Osztálya NEMZETKÖZI REFERENS munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • nemzetközi pályázatok kari koordinációja és adminisztrációja
  • nyári egyetem szervezése, lebonyolítása és teljes körű adminisztrációja
  • részvétel mentor hálózat működtetésében és adminisztrációjában
  • devizás képzések és az azokra jelentkezők adminisztrációja
  • a honlap angol nyelvű aloldalának karbantartása és frissítése
  • releváns pályázati kiírások és nemzetközi ösztöndíjak felkutatása, nyomon követése
  • szervezeti egység adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • megbízható, felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • proaktivitás, precizitás, kiemelkedő kommunikációs készségek

Előnyt jelent:

  • nemzetközi területen vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
  • további nyelvismeret

Amit kínálunk:
teljes munkaidő (heti 40 óra)
- hosszú távú munkalehetőség, stabil szervezeti háttér, fiatalos, lendületes csapat
- versenyképes juttatási csomag
- munkavégzés helye: Budapest VIII. Mikszáth tér 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:  ulakcsai.gabor@btk.ppke.hu.