Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

Admin | 2016. május 19. | állások, ösztöndíjak

A Johnson Electric Csoport Hatvanban található pénzügyi szolgáltató részlegére keres új kollégákat.

Szállítói Számla Könyvelő

Feladatok

  • Szállítói számlák könyvelése
  • Költségelszámolások könyvelése
  • Kontrol feladatok ellátása
  • Elhatárolások előkészítése
  • Fizetési javaslatok előkészítése
  • Szállítókkal való kapcsolattartás és egyeztetés a számlázás tekintetében
  • Hó végi zárásokban való részvétel
  • Részvétel új folyamatok kialakításában és a meglévők fejlesztésében

Akit keresünk

  • Közép- vagy felsőfokú pénzügyi, gazdasági szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kommunikációs szintű lengyel nyelvtudás írásban
  • Oracle, Movex vagy egyéb nemzetközi ERP rendszerben szerzett tapasztalat előny
  • Nyitottság a tanulásra, fejlesztésre; precíz, kommunikatív személyiség

Amit ajánlunk

  • Karrierlehetőség egy folyamatosan növekvő autóipari gyártócégnél
  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Utazási támogatás; 100% tömegközlekedésre, személygépkocsira 9 HUF/km
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, előrelépés

Jelentkezés: http://serendi.avature.net/JE/JobDetail/Hatvan-Hungary-AP-Officer-English-and-Polish/2709