Állások, ösztöndíjak

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Álláslehetőség - LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÓ

Admin | 2017. február 23. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Üzemeltetési Osztálya LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÓ munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

 Feladatok:

 ·        Ingatlangazdálkodási folyamatok fejlesztése, a területgazdálkodás menedzselése

·         Létesítmények fejlesztési javaslatainak kidolgozása

·         Karbantartási terv készítéséhez adatszolgáltatás

·         Ingatlanok kihasználtságának optimalizálása

·         A létesítmény-gazdálkodási szabályzat kidolgozása

·         Részvétel a létesítménygazdálkodással kapcsolatos költségek tervezésében, ellenőrzésében

·         Ingatlanok bérbeadásának előkészítése, elemzések készítése, a bérbeadás operatív feladatainak elvégzése

·         Rövid és hosszú távú bérleti szerződések előkészítése, nyilvántartása, adatszolgáltatás szerződéskötésekhez

·         A bérbeadással kapcsolatos szolgáltatások szervezése

·         Kapcsolattartás a bérlőkkel és egyetem szervezeti egységeivel

·         Bérbeadási lehetőségek felkutatása

·         Gazdaságossági elemzések készítése

·         Részvétel gazdaságossági célvizsgálatokban

·         Pályázatokkal kapcsolatos adatszolgáltatás

·         Közreműködés új ingatlanok felkutatásában

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • létesítmény-gazdálkodás terén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • jó problémamegoldó készség, kreativitás, rugalmasság
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó kommunikációs készség

 Előny:

  • angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

 Amit kínálunk:

·         Teljes munkaidő (heti 40 óra)

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Versenyképes juttatási csomag

·         Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével Pomozi-Farkas Adél belső HR-munkatárs részére az alábbi e-mail címre: pomozi-farkas.adel@ppke.hu.