Állások, ösztöndíjak

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Álláslehetőség – Ügyvédjelölt

Admin | 2017. április 18. | állások, ösztöndíjak

Az EURÓPAI EMBERI ERŐFORRÁS FEJLESZTŐ Kft. egy főleg üzleti, gazdasági joggal foglalkozó budapesti ügyvédi iroda számára keres kezdő ügyvédjelöltet/jogi asszisztenst, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • Iroda ügyvédjeinek és ügyvédjelöltjeinek történő szakmai segítségnyújtás
    • Jogi okiratok készítése, cégmódosítások szerkesztése,
    • Iroda ügyfeleinek a fogadása és kiszolgálása, telefonjainak és levelezésének kezelése,
    • Egyéb irodán kívüli jogi ügyintézések.
  • Elvárások:

    • Angol nyelv legalább középfokú ismerete,
    • MS Office programok (Word, Excel, Outlook) magabiztos használata,
    • Business konform megjelenés
  • Előnyt jelent:

    • Felsőszintű angol nyelvtudás,
    • Jó kommunikációs képesség,
    • Jogi ügyviteli szakismeret,
    • Jó problémamegoldó képesség, strukturált gondolkodás.
  • Amit kínálnak:

    • Hosszú-távú karrierlehetőség,
    • Fejlődési lehetőség polgári-, gazdasági jogi területen,
    • Önálló és változatos munka,
    • Átlag feletti fizetés.
  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

    megegyezés szerint

    Kapcsolat

    • Munkáltató, cég:

      EURÓPAI EMBERI ERŐFORRÁS FEJLESZTŐ Kft

    • Email:

    • Jelentkezés módja

      Fényképes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével

    • Határidő

      2017-05-08