Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Álláspályázat - Neptun referens

Admin | 2016. szeptember 20. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Központi Tanulmányi Osztálya pályázatot hirdet Neptun referens munkakör betöltésére, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

a Neptun egységes felsőoktatási tanulmányi rendszer működtetésében való közreműködés, ami magában foglalja különösen az alábbi feladatokat:

  • a felhasználók által jelzett igények, problémák kezelése,
  • részvétel újabb modulok bevezetési folyamatában és az ehhez szükséges folyamatleírások kidolgozásában, karbantartásában,
  • Neptunt használó munkatársak betanítása
  • a Neptun rendszer verzióinak követése, tesztelése, hibák jelzése a fejlesztő felé, javítások ellenőrzése
  • a felmerülő fejlesztési igények megfogalmazása és továbbítása a fejlesztők felé.

Elvárások:

  • szakirányú, informatikai felsőfokú végzettség vagy egyéb diploma és releváns informatikai tapasztalat,
  • büntetlen előélet,
  • analitikus gondolkodás, proaktív hozzáállás, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás,
  • alkalmasság az egy időben több munkafolyamatba való bekapcsolódásra, gyors reagálóképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Neptun rendszer ismerete
  • felsőoktatásban, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • idegennyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra),
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • munkavégzés helye: elsődlegesen Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát

bruttó fizetési igény megjelölésével Pomozi-Farkas Adél belső HR-munkatárs részére

az alábbi e-mail címre: pomozi-farkas.adel@ppke.hu.