Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Felmérésvezetőt keres a Rektori Hivatal

Admin | 2018. október 17. | állások, ösztöndíjak

Szociológiai vagy társadalmi tanulmányok szakon végzett? Ismeri, netán dolgozott már felmérésekkel, webalapú riportrendszerekkel? Ha igen, várjuk jelentkezését!

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Központi Stratégiai, Minőség- és Projektfejlesztési Osztálya pályázatot hirdet

Felmérésvezető

munkakör betöltésére, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

Felmérési koordináció (többségében online, önkitöltős, kérdőíves adatfelvétel, cenzus):

  • kérdőívszerkesztés,
  • kérdőív leprogramozása (Unipoll és LimeSurvey felületen),
  • adatfelvétel koordinálása, ellenőrzése (felmérés elindítása, lezárása, motivációs levelek kiküldése, válaszadási arányok figyelemmel kísérése),
  • felmérési adatbázis előállítása, adattisztítás,
  • felmérési ábrakötetek, riportok, gyorsjelentések előállítása,
  • eredmények archiválása, közzététele,
  • kapcsolattartás a folyamatba bevont munkatársakkal,
  • kitöltők részéről érkező hibabejelentések összegyűjtése és továbbítása a megfelelő szervezeti egységek felé, folyamat utókövetése.

Belső használatú statisztikai riportok adatainak frissítése:

  • webalapú riportrendszerek adatainak frissítése,
  • KPI adattáblák frissítése,
  • kapcsolódó jogosultsági rendszer naprakész állapotban tartása,
  • releváns személyek értesítése a frissítésről.

Adatelemzés:

  • kvantitatív elemzések, összefoglalók készítése,
  • adatgyűjtés, összefoglaló készítése a kvantitatív elemzési tevékenység támogatása érdekében.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (preferáltan szociológia, társadalmi tanulmányok vagy ezekre épülő mesterképzésen szerzett diploma),
  • Angol B2, komplex típusú nyelvvizsga,
  • rendkívüli motiváltság a feladatok kapcsán, folyamatos fejlődésre való törekvés,
  • alapos, precíz munkavégzés,
  • szervezettség, összeszedettség,
  • nyugodt, higgadt személyiség,
  • kiváló íráskészség,
  • alapvető statisztikai és elemzői szaktudás,
  • kérdőívszerkesztés, összeállítás terén magabiztos szaktudás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörében szerzett releváns szakmai munkatapasztalat
  • R nyelv alapszintű ismerete,
  • SQL nyelv alapszintű ismerete,
  • LimeSurvey, Unipoll vagy hasonló kérdőívszerkesztő szoftver felhasználói szintű ismerete,
  • Redmine vagy hasonló feladat-menedzsment program ismerete,
  • GTD módszer ismerete,
  • felsőoktatási szférában szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra),
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • munkavégzés helye: elsődlegesen Budapest VIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: toborzas@ppke.hu