Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Igazgatósági asszisztenst keres a Központi Külügyi Igazgatóság

Admin | 2018. február 5. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Központi Külügyi Igazgatósága igazgatósági asszisztenst keres az alábbi feladatok elvégzésére:

  • Külügyi Igazgató munkájának aktív támogatása
  • az Igazgatóság dolgozóinak adminisztratív támogatása
  • a céges vállalatirányítási rendszer adatokkal való folyamatos feltöltése, az adatok folyamatos karbantartása (SAP)
  • postai küldemények fogadása-küldése, iktatás
  • érkező vendégek fogadása
  • a szervezet működéséhez szükséges erőforrások biztosítása (irodaszer, eszközök, nyomdai termékek, reklámajándékok)
  • rendezvényszervezésben asszisztencia
  • ad-hoc feladatok elintézése, ügyintézés.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felelősségteljes, határozott személyiség
  • erős számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Power Point)
  • jó kommunikációs képesség
  • precizitás, az adminisztrációs feladatokkal járó monotonitás tűrése
  • pályakezdőket is várunk!

Előny:

  • felsőoktatási területen szerzett munkatapasztalat (titkári, asszisztensi feladatkörben)
  • SAP rendszer ismerete
  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálnak:

  • munkaviszony alapján történő foglalkoztatás
  • stabil szervezeti háttér, cafeteria hozzájárulás
  • fiatalos, lendületes csapat
  • nemzetközi területhez és projektekhez kapcsolódó bőséges szakmai tapasztalat.

Részmunkaidő (6 óra)

Szükséges tapasztalat: mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás: Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye: 1085 Budapest, Horánszky u. 20.

Jelentkezés: az önéletrajzot és a motivációs levelet magyarul és angolul – a bérezés iránti igény megjelölésével – várják a következő email címre: international.office@ppke.hu.