Állások, ösztöndíjak

Kiemelt főreferenst keresnek egykori és végzős pázmányosok közül

Admin | 2018. február 22. | állások, ösztöndíjak

A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága Hivatal Koordinációs Főosztálya pályázatot hírdet kiemelt főreferensi beosztásának betöltésére, melyre egykori és végzős pázmányosok jelentkezését is várják.

Pályázati feltételek:

• egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • magas szintű angol nyelvtudás, legalább középfokú „C” típusú, államilag elismertnyelvvizsga
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • egészségi alkalmasság.

A beosztás betöltéséhez szükséges főbb kompetenciák:

• képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • jó szervező és kapcsolatteremtő készség
  • kiváló írás-, és fogalmazó készség
  • jó szintetizáló képesség
  • magas szintű számítógépes ismeretek
  • szabálykövetés, precizitás, rugalmasság
  • rendszerszemlélet, komplex gondolkodás
  • minőségi önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség
  • szervezőkészség, gyors problémamegoldó képesség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség.

A kiemelt főreferens munkavégzés során ellátandó feladatai:

• jelentéseket, összefoglalókat, vezetői döntés-előkészítő anyagokat állít össze
  • gyűjti az Országos Parancsnokság szervezeti egységeinek munkatervét, összeállítja azOrszágos   Parancsnokság   munkatervét,   javaslatot   tesz   annak   szempontrendszerére,figyelemmel kíséri a munkatervben meghatározott feladatok időarányos végrehajtását
  • közreműködik   a   főosztály   tevékenységéről   szóló   éves   jelentés   szakterületet   érintőrészének, illetve a szervezet éves jelentésének összeállításában
  • részt vesz a büntetés-végrehajtás által rendezett programok szervezésében (hazai ésnemzetközi)
  • szervezi és koordinálja a büntetés-végrehajtás nemzetközi kapcsolataival összefüggőügyeket
  • nemzetközi kiutazásokat szervez, delegációkat fogad
  • gondoskodik a főosztályra érkező idegen nyelvű anyagok (levelezés, kiadványok, stb.)fordításáról
  • közreműködik   a   főosztály  egyéb,   szervezetszerű   működéséből   fakadó   feladatainak végrehajtásában.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. február 28. A   pályázatokat   a   Büntetés-végrehajtás   Országos   Parancsnoksága   Humán   Szolgálatavezetőjének címezve –1054 Budapest, Steindl Imre utca 8.– kell benyújtani.

További részletek: http://bv.gov.hu/download/1/fd/02000/p%C3%A1ly%C3%A1zati_ki%C3%ADr%C3%A1s_kiemelt_freferens_koordin%C3%A1ci%C3%B3_signed_2970126_2_20180131094124.pdf

Sikeres jelentkezést kívánunk minden egykori és jelenlegi hallgatónknak!