Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Linux rendszergazda / Rendszermérnök

Admin | 2016. szeptember 27. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Linux rendszergazda / Rendszermérnök munkatársat keres, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

·         Az egyetem informatikai igényeinek kielégítése, munkafolyamatainak támogatása

·         Linuxos szerverek üzemeltetése (többségében Debian)

o   Apache2,PHP

o   PostgreSQL, MySQL

o   Samba

o   OpenLDAP

o   FreeRadius

o   Shibboleth

o   OpenVPN

o   Bind, tinydns

o   Postfix

o   nagios/icinga, rrdtool, collectd

·         OpenBSD, Linux tűzfalak konfigurálása

o   PF tűzfal

o   iptables

A feladatokat szakmai team-ben, szakmai vezető irányítása alatt kell végezni.

Elvárások:

·         szakirányú, felsőfokú végzettség

·         angol műszaki nyelv ismerete

·         linux szerver üzemeltetési tapasztalatok

·         tcp/ip protokoll beható ismerete

·         dhcp, dns, NAT, routing, smtp, http stb ismerete

·         perl, bash ismerete

·         jó és rugalmas problémamegoldó és kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent a következők ismerete:

·         Fibre channel technológia / ipv6

·         VoIP / Zimbra

·         Alfresco /   virtualizációs technológiák, KVM, Ganeti /  hálózat/szerver/programozás biztonság

 Amit kínálunk:

·         Teljes munkaidő (heti 40 óra)

·         Szakmai fejlődés lehetősége, képzés

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Versenyképes juttatási csomag

·         Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: itallas@it.ppke.hu.