Állások, ösztöndíjak

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Neptun referenst keres a KTO

Admin | 2018. január 3. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Központi Tanulmányi Osztálya pályázatot hirdet Neptun referens munkakör betöltésére, budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:
egyetemi adat kibocsátás és igénylés az elektronikus ügyintézési csatorna használatával, illetve a Neptun egységes felsőoktatási tanulmányi rendszer működtetésében való közreműködés, ami magában foglalja különösen az alábbi feladatokat:
- a felhasználók által jelzett igények, problémák kezelése,
- részvétel újabb modulok bevezetési folyamatában és az ehhez szükséges folyamatleírások kidolgozásában, karbantartásában,
- Neptunt használó munkatársak betanítása,
- a Neptun rendszer verzióinak követése, tesztelése, hibák jelzése a fejlesztő felé, javítások ellenőrzése,
- a felmerülő fejlesztési igények megfogalmazása és továbbítása a fejlesztők felé.

Elvárások:
- szakirányú, informatikai felsőfokú végzettség vagy egyéb diploma és releváns informatikai tapasztalat,
- büntetlen előélet,
- analitikus gondolkodás, proaktív hozzáállás, precíz munkavégzés,
- jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás,
- alkalmasság egy időben több munkafolyamatba való bekapcsolódásra, gyors reagálóképesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Neptun rendszer ismerete,
- felsőoktatásban, hasonló területen szerzett tapasztalat,
- idegennyelv-tudás.

Amit kínálunk:
- teljes munkaidő (heti 40 óra),
- hosszú távú munkalehetőség,
- versenyképes juttatási csomag,
- munkavégzés helye: elsődlegesen Budapest VIII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: neptun@ppke.hu