Állások, ösztöndíjak

Oktatásszervezőt keres a Kommunikáció Intézet

Admin | 2018. december 6. | állások, ösztöndíjak

A Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pályázatot hirdet oktatásszervező munkakör betöltésére.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

• Intézetvezető/tanszékvezetők hivatalos feladatainak koordinálása.
  • Információáramlás biztosítása a Kar és az intézet/tanszékek munkatársai között.
  • Kari hivatalokból érkező hivatalos dokumentumok kezelése, nyilvántartása és eljuttatása az érintettekhez.
  • Intézet/tanszékek (elektronikus és papíralapú) iratkezelése, irattárának karbantartása.
  • Intézet/tanszékek küldeményeinek előkészítése postázásra, postakönyv vezetése, küldemények kísérőlappal való ellátása és nyilvántartása; kapcsolattartás a kézbesítőkkel.
  • Intézet/tanszékek rendezvényeinek előkészítésében, szervezésében és lebonyolításában való közreműködés.
  • Intézet/tanszékek működéséhez szükséges eszközök, berendezések és irodaszerek kezelése, rendelése, nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás a hallgatókkal; hallgatói ügyfélfogadás.
  • Órák megtartásához szükséges oktatástechnikai támogatás.
  • Közreműködés a kezelésébe tartozó szakok félévi kurzuskínálatának és órarendjének elkészítésében.
  • Illetékességi körébe tartozó képzések tanegységeinek kezelése a Neptunban.
  • Óraadói kérelmek teljes körű adminisztrációja.
  • Közreműködés a vizsgák és záróvizsgák szervezésében és lebonyolításában (szükség esetén vizsgafelügyelet).
  • Illetékességi körébe tartozó szakok szakmai gyakorlatának és/vagy terepgyakorlatának szervezése.
  • MA felvételik lebonyolításának szervezése.
  • Intézeti honlap tartalmának kezelése.
  • Az Intézet teljes körű adminisztratív támogatása.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős munkaviszony
Munkavégzés helye
:
1021 Budapest, Tárogató út 2-4.
Kommunikáció- és Médiatudományi Intézet
Bérezés:
megegyezés szerint
A munkakör betölthetőségének időpontja:
legkorábban 2019. január 7. napjától
Pályázati feltételek:

• felsőfokú végzettség
  • megbízható, felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • angol nyelvismeret

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• felsőoktatási intézményben szerzett (tanulmányi) adminisztrációs vagy oktatásszervezési tapasztalat
  • középfokú (vagy magasabb) C típusú nyelvvizsga angol nyelvből
  • második nyelvismeret
  • a Neptun ETR felhasználói szintű ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• a pályázó személyi adatait is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • az önéletrajzban szereplő információk igazolására szolgáló dokumentumok (bizonyítványok, oklevelek stb.) másolatai
  • bérigény megjelölés

A pályázat benyújtásának határideje:
folyamatos
A pályázat benyújtásának módja: e
mailben a következő címekre:

A tárgyban kérik feltüntetni, hogy „oktatásszervező munkatárs – Tárogató út”.

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az előértékelés alapján kiválasztottak személyes meghallgatására kerül sor.

Sok sikert kívánunk minden jelentkezőnek!