Állások, ösztöndíjak

Pázmányos szakmai szakértőt és szakmai asszisztenst keres a Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány

Admin | 2018. szeptember 25. | állások, ösztöndíjak

A Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány szakmai szakértőt és szakmai asszisztenst keres.

Alapítványi bemutatkozás: az alapítvány szervesen együttműködik a történelmi felekezetekkel, a Püspöki Konferenciával aktív kapcsolatot tart fenn. Emellett a PPKE BTK Vitéz János Tanárképző Központ intézetvezetője, Szőke-Milinte Enikő az Alapítvány visszatérő vendége, rendszeres kommunikációs oktatója.

Főbb feladatok, munkák:

• adminisztrációs feladatok ellátása magyarul és angolul,
  • partnerekkel való együttműködés,
  • rendezvények szervezése,
  • pénzügyi elszámolás,
  • bizonylatok készítése,
  • programok előkészítése
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • önálló projektek vitele
  • fordítások.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• aktív angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség),
  • befejezett egyetemi képzés, diploma
  • pénzügyi ismeretek,
  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés),
  • önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • rugalmas időbeosztás
  • külföldi utazásokon való részvétel, amelyek esetenként érinthetik a hétvégét is.

Amit kínálunk:

• alkalmazotti jogviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási lehetőségek
  • mobiltelefon.

Állás, munka területe(i):

• Adminisztráció, irodai munka,
  • szakmai szakértő,
  • kapcsolattartás a hazai és külföldi partnerszervezetekkel (angolul),
  • heti 40 órás munkaidő, rugalmas időbeosztással.

Szükséges nyelvtudás:

• Angol – tárgyalóképes nyelvtudás

Munkavégzés helye: Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány (Budapest, V. kerület)

A fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzot a bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levél kíséretében a palyazat@kmta.hu e-mail címre várják.

Sok sikert kívánunk minden jelentkezőnek!