Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Pázmányos szakmai szakértőt és szakmai asszisztenst keres a Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány

Admin | 2018. szeptember 25. | állások, ösztöndíjak

A Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány szakmai szakértőt és szakmai asszisztenst keres.

Alapítványi bemutatkozás: az alapítvány szervesen együttműködik a történelmi felekezetekkel, a Püspöki Konferenciával aktív kapcsolatot tart fenn. Emellett a PPKE BTK Vitéz János Tanárképző Központ intézetvezetője, Szőke-Milinte Enikő az Alapítvány visszatérő vendége, rendszeres kommunikációs oktatója.

Főbb feladatok, munkák:

  • adminisztrációs feladatok ellátása magyarul és angolul,
  • partnerekkel való együttműködés,
  • rendezvények szervezése,
  • pénzügyi elszámolás,
  • bizonylatok készítése,
  • programok előkészítése
  • részvétel nemzetközi projektekben
  • önálló projektek vitele
  • fordítások.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • aktív angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség),
  • befejezett egyetemi képzés, diploma
  • pénzügyi ismeretek,
  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés),
  • önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • rugalmas időbeosztás
  • külföldi utazásokon való részvétel, amelyek esetenként érinthetik a hétvégét is.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási lehetőségek
  • mobiltelefon.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, irodai munka,
  • szakmai szakértő,
  • kapcsolattartás a hazai és külföldi partnerszervezetekkel (angolul),
  • heti 40 órás munkaidő, rugalmas időbeosztással.

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – tárgyalóképes nyelvtudás

Munkavégzés helye: Kárpát-medencei Tehetségkutató Alapítvány (Budapest, V. kerület)

A fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzot a bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levél kíséretében a palyazat@kmta.hu e-mail címre várják.

Sok sikert kívánunk minden jelentkezőnek!