Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Tanulmányi előadót keres a BTK

Admin | 2018. november 12. | állások, ösztöndíjak

A hallgatók tanulmányi adminisztrációjához keres új munkatársat a PPKE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara.

Részletek

Munkakör: tanulmányi előadó

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1021 Budapest, Tárogató út 2-4.

Bérezés: megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2019. január 2. napjától

Pályázati feltételek:

  • precizitás
  • legalább középfokú végzettség
  • megbízható felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • angol nyelvismeret (legalább alapfokú C típusú nyelvvizsga)
  • büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • alapképzésben (BA) szerzett oklevél
  • felsőoktatási intézményben szerzett tanulmányi adminisztrációs tapasztalat
  • Neptun tanulmányi rendszer ismerete

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó személyi adatait is tartalmazó részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • az önéletrajzban szereplő információk igazolására szolgáló dokumentumok (bizonyítványok, oklevelek stb) másolatai
  • bérigény megjelölése

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. november 23.

A pályázat benyújtásának módja: emailben, a következő címre: dekani.hivatal@btk.ppke.hu. A tárgyban kérik feltüntetni, hogy „tanulmányi előadó-Budapest”!

További részletek az alábbi oldalon találhatók.

Sok sikert kívánunk minden jelentkezőnek!