Állások, ösztöndíjak

EGT és Norvég Finanszírozási Mechanizmus ösztöndíj program

Gulyás Eszter Zsuzsa | 2014. február 4. | állások, ösztöndíjak

EGT és Norvég Finanszírozási Mechanizmus 2009-2014 keretében meghirdetett ösztöndíj program lehetősége:

Az Ösztöndíj program keretében megpályázható akciók:
- Előkészítő látogatás
- Felsőoktatási mobilitás
- hallgatói mobilitás; külföldi szakmai gyakorlat hallgatóknak; nyári egyetemen való részvétel
- személyzeti, oktatói mobilitás
- Személyzeti/oktatói mobilitás egyéb, nem felsőoktatási, oktatási/képzési intézmény esetében
- Felsőoktatási együttműködési projektek
- intenzív programok;
- partnerségek;

Partner intézmények
Partner intézmények lehetnek a programban részvételre jogosult magyarországi intézmények, donor országbeli intézmények.
Donor országok
Norvégia, Izland, Liechtenstein

További részletek az alábbi oldalon: