25 éves évfolyamtalálkozó - BTK Esztergom

Horváth Barbara | 2015. november 5. | hírek

Kedves Öregdiákunk!

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Esztergomi képzési helyszíne - a Vitéz János Tanítóképző Főiskola jogutódjaként - hagyományteremtéssel elindítja a Jubiláló Évfolyam Találkozóját a Pázmány Alumnival közös szervezésben.

Időpont: 2015. november 14.

Helyszín: PPKE BTK Iohanneum (volt Főiskola épülete) Díszterme (2500 Esztergom Majer István u. 1-3.).

Tervezett program:
14.00-14.30 Regisztráció, Pázmány Alumni kártyák átvétele
14.30-15.30 Ünnepi köszöntő
15.30-17.00 Nosztalgiázás csoportonként
17.00-Állófogadás

A rövid határidő miatt kérjük részvételi szándékát mielőbb jelezze az alábbi regisztrációs felület kitöltésével: https://docs.google.com/
forms/d/1peLlkaU_SvB543limZ0NnSsc5bnjzk5a6QwzGEydOx0/viewform