A versenyről alkotott felfogás Magyarországon

Admin | 2011. július 20. | JÁK | hírek

Kedves Öregdiákok!

A karunkon 2009-ben elnyertünk egy OTKA pályázatot, amelynek célja, hogy a versenyről alkotott felfogást feltérképezzük Magyarországon és összevessük a versenyhatóság általkövetett versenypolitikával és az elmélettel. Ennek keretében elindítottunk egy kérdőíves felmérést. Amennyiben úgy érzik hozzá szeretnénk járulni karunk sikeréhez a pályázat megvalósítása kapcsán, akkor örömünkre szolgálna ha kitöltenék az alábbi linken elérhetőkérdőívet. Annak kitöltése kb. 15-20 percet vesz igénybe és szakmai felkészülést nem igényel.

kérdőív elérhető itt: http://goo.gl/OdBpi vagy a www.versenyjog.com oldalról a nagy bannerre kattintva.

Egyben az is sokat segítene a versenyfelfogás tényleges feltérképezésében, ha mind több emberhez eljutna a kérdőív, így barátok és ismerősöknek is továbbítható.

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első!