Alumni találkozót hirdetett a Tanárképző Tanszék

Admin | 2018. április 14. | hírek

14 április

Helyszín: PPKE BTK Sophianum (Mikszáth Kálmán tér 1., Budapest, 1088)

Alumni-találkozót szervez a Tanárképző Tanszék, melyre elsősorban a pedagógusként dolgozó volt hallgatóit várja. A program része lesz Hodász András egyetemi lelkész előadása is.

Időpont: 2018. április 14. 10:00-13:00

Helyszín: Sophianum

Program:

• 10.00: Regisztráció
  • 10.10: Megnyitó: Dr. Szőke-Milinte Enikő intézetvezető mond beszédet a résztvevőknek
  • 10.15: Hodász András egyetemi lelkész az Erkölcsi nevelés az iskolában
    címmel tart előadást