Gradus alumni bankettel indul a december a Jog- és Államtudományi Karon

Admin | 2017. november 23. | JÁK | hírek

A Gradus ad Facultatem csoport idén is megrendezi szokásos évi alumni bankettjét, melyre december 1-én kerül sor.

Az emelt szintű érettségi előkészítéssel foglalkozó hallgatói szervezet 2011 őszétől működik a Karon. Céljuk, hogy az akár végzős, akár alsóbb éves középiskolai diákoknak elérhető áron segítsék a felkészülését az emelt szintű történelem és magyar érettségi írásbeli és szóbeli feladataira, illetve segítséget nyújtsanak a sikeres egyetemi felvételihez.

A rendezvényen az elnöki beszédet követően bemutatkoznak a hallgatói csoport új tagjai, majd elbúcsúztatják végzős társaikat. A programot a tavalyi év történéseiből készült videó megtekintése színesíti. Az est kötetlen beszélgetéssel zárul, ahol egy-két finom falat mellett cserélhetik ki gondolataikat és tapasztalataikat a fiatalok.

A rendezvény zártkörű.