ITK: PhD Alumni Konferencia

Admin | 2017. június 23. | hírek

23 június

Helyszín: PPKE ITK aula

Szeretettel várnak minden PhD hallgatót és öregdiákot az ITK Doktori Iskola éves alumni találkozójára 2017. június 23-án.

Az eseményen szó lesz a Pázmány ITK legújabb fejlesztéseiről, irányokról, valamint több, már végzett munkatárs beszámol tapasztalatairól a multik, startupok, és az akadémia világából. Ezt követően pódiumbeszélgetés keretében kérdéseket lehet feltenni a képzéssel, képzés utáni elhelyezkedési lehetőségekkel, tapasztalatokkal kapcsolatban.

Tervezett program

17:00 - 17:10 Megnyitó
17:10 - 17:50 Előadnak a PPKE ITK-n végzett doktorok. Moderál Szederkényi Gábor.
17:50 - 18:50 Pódiumbeszélgetés a doktori képzésről, a doktorandusz életformáról, lehetőségekről és buktatókról. Moderál Iván Kristóf dékán.

A rendezvényről bővebb információ az alábbi linken érhető el, a Facebook-eseményre pedig itt lehet visszajelezni.