Keresztény család: kerekasztal-beszélgetés Hodász Andrással és alumni találkozó

Admin | 2018. május 15. | hírek

15 május

Helyszín: PPKE BTK Sophianum (Mikszáth Kálmán tér 1., Budapest, 1088)

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem szeretettel meghívja minden kedves végzett hallgatóját az Alumni-napok keretében tartandó kerekasztal beszélgetésére!

Mitől keresztény egy család? Miben hasonlít és miben tér el a nem hívő családtól? Egyáltalán kell-e ez a megkülönböztetés? Mi a családdá válás folyamata? Mi következik az "Igen" után? Vannak-e, és ha igen, mik a keresztény gyermeknevelés elvei?
Ezekre a kérdésekre keressük a választ Hodász András egyetemi lelkésszel és meghívott vendégekkel.

Időpont: 2018. május 25., péntek, 17.30-20.00
Helyszín: Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar, Sophianum épület (1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 1.)

Tervezett program:
17.30-18.00 Regisztráció, Pázmány Kártya igénylése
18.00-20.00 Kerekasztal-beszélgetés; vacsora (állófogadás); kötetlen beszélgetés.

A részvétel díjtalan, de előzetes regisztrációhoz kötött. A jelentkezés határideje: 2018. május 23.
Regisztrációs ív: https://
limesurvey.ppke.hu/
index.php/629165?lang=hu
Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/1951493281828540/
Az esemény megosztását köszönjük, elküldésével értesítheti Pázmányos ismerőseit, akikhez esetlegesen nem jutott el a meghívás.

Várjuk szeretettel minden kedves Egykori Hallgatónkat!