Kiczenko Judit magas kitüntetést kapott

PPKE BTK | 2011. július 21. | BTK | hírek

Dr. Kiczenko Judit irodalomtörténész, egyetemi docensünk több évtizedes egyetemi oktatói szolgálatáért és Irodalomtudományi Intézetünk alapításában való közreműködéséért Elnöki Érdemrendben részesült, amelyet Schmitt Pál köztársasági elnöktől vehetett át a Sándor-palotában.

Kiczenko Judit 1994 óta tanít karunkon, több mint 40 évet töltött el a hazai felsőoktatásban. Oktatási területe A XIX. század második felének magyar irodalma, valamint a mai magyar irodalom. Az öregdiákok és kollégái nevében is szívből gratulálunk az újabb kitüntetéshez.

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első!