Milyen módszerekkel dolgoznak az amerikai óvó- és kisiskolás képzésben?

Admin | 2018. január 17. | hírek

17 január

Helyszín: PPKE BTK Iohanneum (2500 Esztergom, Majer István u. 1-3.)

Szeretettel várjuk az esztergomi Pázmány Pedagógus Klub következő izgalmas előadásán, melynek előadója

Dr. Kerekes Judit

a City University of New York, College of Staten Island School of Education, Curriculum and Instruction Department munkatársa. Előadásának címe:

Játékkal motivált, interaktív tanulás: effektív reform pedagógiai módszerek az amerikai óvó- és kisiskolás képzésben

Részletek:

Időpont: 2018. január 17. (szerda) 17.00-18.00
Helyszín: PPKE BTK Iohanneum (2500 Esztergom, Majer István u. 1-3.)
A rendezvény ingyenes, csupán érdemes előre jelezni a részvételi szándékot a következő e-mail címen: esztergom@btk.ppke.hu

Minden érdeklődőt szeretettel várnak!