Nem mindennapi vendég érkezik Egyetemünkre

Admin | 2019. május 6. | hírek

Az etika és a megismerés határait kutató Brian Besong tart előadást május 6-án és 7-én.

Mi a közös az erkölcsi tudásban, az intuícióban és a nézeteltérésekben etikai és ismeretelméleti szempontból? Brian Besong, a Ohio Dominican University adjunktusa személyesen látogat el a Bölcsészet- és Társadalomtudományi, illetve a Hittudományi Karra, hogy előadást tartson az intuicionizmus, nézeteltérés és természetjog, illetve a morálteológia témaköreiben.

Előzetes jelentkezés nem szükséges, szeretettel várnak minden érdeklődőt!

Részletek: http://btk.ppke.hu/esemenyek/2019-05-06-brian-besong-op-vendegprofesszor-eloadasa