Pázmány Szenior Egyetem

Admin | 2015. augusztus 31. | hírek

Pázmány Szenior Egyetem

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara meghirdeti a Pázmány Szenior Egyetem 2015. őszi szemeszterét, két tagozattal: Budapesten és Esztergomban.

Az őszi szemeszter keretében meghirdetésre kerülő kurzusok címei és előadás napjai:

Budapesti Tagozat

Helyszín: PPKE BTK Sophianum, VIII., Mikszáth Kálmán tér 1.

Kedd 17.00–18.30

Szerda 17.00–18.30

Csütörtök 17.00–18.30

Esztergomi tagozat

Helyszín: PPKE BTK Iohanneum, Majer István út 1-3.

Csütörtök 17.00–18.30

A kurzusok részletes tematikája és időbeosztása a kurzuscímekre kattintva olvashatók.

Az első előadások szeptember végén, illetve október elején kezdődnek, a záró előadásokra pedig december első felében kerül sor.

Egy kurzus részvételi díja: 5.000 Ft

A kurzusokra 2015. szeptember 18-ig lehet beiratkozni. A beiratkozás részletes tudnivalói megtalálhatók erre a linkre kattintva.