Pázmány Szenior Egyetem

Horváth Barbara | 2015. január 30. | hírek

Itt a tavaszi szemeszter kurzuskínálata

A Pázmány Szenior Egyetem a sikeres őszi szemesztere után bővebb választékot kínál az idei félévre.
A kurzusokon egy-egy előadásra is lehet napijegyet váltani,melynek ára alkalmanként 600 Ft.
Kurzusok, melyekből választani lehet:
- A századforduló világa – művészet, filozófia, történelem
- Az egyén a társadalomban, a társadalom az egyénben
- Pszichológiáról nem csak fiataloknak
- A magyar őstörténet kutatásának legfrissebb eredményei
- Kereszténység és társadalom
- Gondolatok a szoborról az antikvitástól napjainkig
- Világirodalmi klasszikusok az ókortól napjainkig

Minden előadás Budapesten, a VIII. kerület, Mikszáth Kálmán tér 1. szám alatti SOPHINAUM épületében kerül megtartásra.

A kurzusok részletes tematikája és bővebb információ a Szenior Egyetemről az alábbi linken elérhető: http://btk.ppke.hu/karunkrol/pazmany-szenior-egyetem