Pedagógus szakvizsga

Admin | 2015. június 2. | hírek

Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar felhívása

Tisztelt Volt Hallgatónk!
Ezúton szeretnénk a figyelmét felhívni a pedagógus szakvizsgára felkészítő képzésünkre. A pedagógus szakvizsga a jogszabályok szerint több pedagógiai munkakör betöltéséhez kötelező előírás, valamint a mestertanári fokozat elérésének egyik alapvető feltétele.
A jelentkezéshez a pedagógus pályán eltöltött minimálisan három év szükséges.

Munkájához és további tanulmányaihoz sok sikert kívánunk: PPKE BTK