Vizkelety András köszöntése

PPKE BTK | 2011. október 18. | BTK | hírek

Vizkelety András akadémikus, a PPKE BTK professor emeritusa, a Germanisztikai Intézet alapítója és első tanszékvezetője idén ünnepelte 80. születésnapját. Egykori és jelenlegi munkatársai, tanítványai és tisztelői október 3-án köszöntötték bensőséges ünnepség keretében az MTA székházában.

Az ünnepség keretében került sor az ez alkalomra összeállított ünnepi kötet átadására is. A Szent István Társulatnál megjelent „Ad fontes” című tanulmánykötet, melyet a Gemanisztikai Intézet munkatársai, Berzeviczy Klára, Jónácsik László és Lőkös Péter állítottak össze Sarbak Gábor közreműködésével, Vizkelety András több mint ötven éves tudományos pályafutásának publikációiból válogat.

Még nem érkezett hozzászólás. Legyen Ön az első!