Állások, ösztöndíjak

Pázmány Kártya igénylés

Pázmány Kártya igényléséhez kattintson a képre!

Pázmány kártya

Egyetemünk által bevezetett Pázmány Kártyaprogram keretében minden je­len­legi és egykori hallgatónk, valamint ok­ta­tó, nem ok­ta­tó mun­ka­tár­sunk jo­go­sult kártyaigénylésre, mely té­rí­tés­men­te­sen igényel­hető.

A Pázmány Kártyatulajdonosok szá­má­ra le­he­tő­ség nyílik a Pázmány Kártya­partnerek által kínált kedvezmények igénybevételére.

Bővebb információ: Pázmány Kártya

A projekt az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális alap társfinanszírozásával valósul meg.

Képzési referens keres a PPKE BTK!

admin | 2014. április 28. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Központi Oktatáskoordinációs Osztálya munkatársat keres – azonnali belépéssel – az alábbi munkakörbe:

KÉPZÉSI REFERENS

Ellátandó feladatok:
•    kapcsolattartás hatóságokkal (EMMI, OH, MAB, stb.)
•    kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az intézmény karaival
•    jogszabálykövetés
•    képzési és kimeneti követelmények (alap-, mesterképzés, szakirányú továbbképzés, stb.) részletes ismerete
•    a Felsőoktatási Információs Rendszerben tárolt adatok ellenőrzése és javítása
•    a Neptun Tanulmányi Rendszer oktatáskoordinációs moduljaihoz és a képzésekhez kapcsolódó felületeinek karbantartása
•    felnőttoktatási tevékenységhez kötődő jogszabályok követése, a kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
•    szakmai gyakorlóhelyek regisztrációjának elvégzése, a regisztrációs folyamat nyomon követése
•    az egyetemi tanulmányi tájékoztatóhoz adatok begyűjtése
•    részvétel konferenciákon és egyeztető megbeszéléseken
•    karközi közös képzések mintatanterveinek kidolgozásában és gondozásában való részvétel

A munkakör betöltésének feltételei:
•    felsőfokú végzettség
•    felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, internet)
•    oktatás vagy oktatásszervezés területén szerzett tapasztalat
•    középszintű angol nyelvtudás

A pályázóval szembeni elvárások:
•    tárgyalóképes kommunikációs készségek
•    szakmai motiváció
•    önálló munkavégzés
•    rugalmasság a csapatmunkában
•    jó alkalmazkodóképesség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:
•    felsőoktatási intézményben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•    elektronikus tanulmányi rendszerek ismerete
•    nem pályakezdő
A munkavégzés helye: Piliscsaba Campus
Munkaidő: napi nyolc óra kötött munkarendben (8.00-16.30)

A jelentkező az önéletrajzát és motivációs levelét 2014. május 31-ig küldheti el a daroczi.helga@ppke.hu e-mail címre.