Állások, ösztöndíjak

oktatásszervező álláslehetőség a ppke btk-n

Admin | 2013. november 7. | állások, ösztöndíjak

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pályázatot hirdet oktatásszervezői munkakör betöltésére. A munkavégzés helye: Budapest! A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

• A szükséges belső szabályozás, körlevelek és űrlapok kidolgozásának segítése.
  • Részvétel a doktori iskolák tanácsainak ülésein, az ülések megszervezése és a jegyzőkönyvek eljuttatása minden érintettnek.
  • Kapcsolattartás a doktori iskolák vezetőivel, a műhelyvezetőkkel, valamint a hallgatókkal.
  • A felvételi eljárás szervezése, adminisztrációja.
  • A beiratkozás megszervezése, lebonyolítása (hallgatók értesítése, beiratkoztatása), a beiratkozás adminisztrálása.
  • A doktori iskolák vezetőinek irányításával órarendek összeállítása, oktatók felkérése, hallgatók értesítése, teremfoglalás, szükséges oktatástechnikai eszközök biztosítása.
  • A doktori képzésben részt vevő hallgatók tanulmányi ügyeinek intézése (hallgatók értesítése, indexek, személyi adatlapok vezetése, folyamatos frissítése, törzskönyvi lapok vezetése).
  • A tanulmányi ügyek kezelése a NEPTUN rendszerben (beiratkoztatás, tantárgyak, kurzusok meghirdetése, vizsganapok meghirdetése, vizsgalapok elkészítése, hallgatók adatainak felvitele és folyamatos frissítése).
  • A hallgatók pénzügyeinek intézése, a hallgatói pénzügyek koordinátorával együttműködve.
  • A doktorjelöltek ügyeinek adminisztrációja. A doktori szigorlatok előkészítése, jegyzőkönyv vezetése.
  • A doktorjelöltek nyilvános doktori védéseinek előkészítése, az előzetes házi védésekkel valamint a szigorlattal kapcsolatos szervezési és adminisztratív feladatok ellátása. A házi védéseken való részvétel és a jegyzőkönyvek elkészítése. A nyilvános doktori védésről a szakmai és a kari fórumok kiértesítése, a jegyzőkönyv vezetése.
  • Statisztikák készítése.
  • A doktori iskolák honlapjának folyamatos figyelemmel kísérése, frissítése. Részvétel a Doktori és Habilitációs Iroda honlapjának tartalmi fejlesztésében.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: 1088. Budapest, Mikszáth Kálmán tér 1.

Bérezés: Megegyezés szerint

A beosztás betölthetőségének időpontja: A beosztás legkorábban 2013. november 10. napjától tölthető be

Pályázati feltételek:

• felsőfokú végzettség
  • középfokú C típusú nyelvvizsga angol nyelvből

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• Neptun-rendszer kezelői szintű ismerete
  • egyéb nyelvvizsga

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• a pályázó személyi adatait is tartalmazó részletes szakmai önéletrajz,
  • az önéletrajzban szereplő információk igazolására szolgáló dokumentumok (bizonyítványok, oklevelek… stb) másolatai

A pályázat benyújtásának határideje: Folyamatos

A pályázat benyújtásának módja:

E-mailben, a következő címre: kiss.kornelia@btk.ppke.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni, hogy „oktatásszervezői pályázat”!

A pályázati kiírással kapcsolatos további információt Kiss Kornélia irodavezető tud nyújtani a 061/235-3036 telefonszámon, vagy a fenti e-mail címen.

A pályázat elbírálásának módja: A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az előértékelés alapján választottak személyes meghallgatására kerül sor. A pályázók a pályázat eredményéről az elbírálást követő 8 napon belül értesítést kapnak.

A pályázat elbírálásának várható időpontja: 2013. november

A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük. Benyújtott pályázati dokumentumokat nem szolgáltatunk vissza!