CDFŰ Kultúrpince - Pázmány Kártya elfogadóhely

Admin | 2017. július 5. | kedvezmények

Az Egyetem tér szomszédságában lévő CDFŰ Kultúrpince 10% kedvezménnyel várja a Pázmány Kártya Tulajdonosokat egy lélekmelengető teára!

Egy kis történelem: 1998 végén páran fantáziát láttak a romos pincében és a csupasz tűzfalban, így fáradságos munkával megszületett Budapest akkori harmadik teázója, a CD-Fű.
CD, mert eredetileg egy CD-bolt is helyet kapott itt, és Fű, mert itt voltak kaphatóak (és persze kaphatóak ma is) a világ összes tájáról származó teafüveket.

Cím: Budapest, Fejér György u. 1, 1053

Telefonszám: (1) 793 5351