COLOR FITNESS - Pázmány Kártya elfogagadóhely

Admin | 2017. július 5. | kedvezmények

Színt viszünk a mozgásba!

A mozgás alapeleme az életnek és erősíti a kitartást, az önbizalmat és az önbecsülést a mindennapokban! A Color Fitness fő szemléletmódja, hogy a Vendég jól érezze magát egy barátságos környezetben és ki tudjon alakítani egy baráti kört.

Pázmány Kártyatulajdonosok részére a bérletkedvezmények biztosítása – a diákbérletekre vonatkozó bérletárral megegyező kedvezmény

Sokszínű szolgáltatásokkal négy helyszínen várja a kedves Pázmány Kártya a Color Fitness/

1.  Astoria Fitnesz – 1052 Budapest, Károly krt. 4.
  2.  Kálvin téri Stúdió – 1053 Budapest, Királyi Pál u. 20.
  3.  Color Max Buy-Way – 2120 Dunakeszi, Nádas u. 8.
  4.  Millenium Váci utca – 1052 Budapest, Váci utca 19-21.

Bővebb információ : http://colorfitness.hu/