Először találkozhatnak az Angol-Amerikai Intézet alumnusai

Admin | 2017. június 9. | hírek

9 június

Helyszín: Építészpince

A PPKE Angol-Amerikai Intézete szeretettel meghívja minden kedves volt hallgatóját első hivatalos Alumni-találkozójára. A rendezvény célja, hogy felelevenítsék pázmányos emlékeket, megtudják, kivel mi történt az egyetem befejezése óta, s hogy egy közös vacsorával megünnepeljék az eseményt.

Helyszín: Építészpince (Budapest, Ötpacsirta u. 2, 1088)
Időpont: 2017. június 9., 17:00–20:00

A vacsorához pontos létszámot kell leadni az étteremnek, ezért kérjük, hogy az alábbi linket követve jelentkezzen mindenki, aki szeretne jönni. A rendezvény Facebookos eseményére itt jelölhet vissza: https://www.facebook.com/events/446338459054727/

Szeretettel várjuk!