Öregdiákok

Öregdiák találkozó a Hittudományi Karon

Helyszín: PPKE-HTK

ALUMNI KONFERENCIA

IDEJE: 2011. MáJUS 17.,  16 óRA.
HELYSZíN: PPKE HITTUDOMáNYI KAR
1053 BUDAPEST, VERES PáLNé U. 24., IV. EM.

Program:

16.00 – Dr. SZUROMI Szabolcs Anzelm DSc, rektorhelyettes: A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Hittudományi Kara helye a hazai és nemzetközi katolikus teológiai felsőoktatásban

16.15 – Dr. TARJÁNYI Zoltán, dékán: A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Hittudományi Karának jelenlegi képzései

16.30 – MARTON Zsolt, volt nappali teológus hallgató, váci egyházmegyés pap

16.45 – Dr. SZOTYORI-NAGY Ágnes, volt nappali teológus hallgató

17.00 – ENDRÉSZ Katalin – volt levelező hallgató

17.15 - 17.40 – kávészünet

17.40 - 18.15 – Emlékek – kerekasztal beszélgetés a Hittudományi Kar korábbi tanárairól. Moderátor Dr. KRáNITZ Mihály

18.15 – Állófogadás