Öregdiákok

Hittudományi Kar Öregdiák Találkozó

Admin | 2016. november 17. | öregdiákok

Meghívó

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Hittudományi Kara a hagyományokhoz híven idén is megrendezi Öregdiák Találkozóját.

Szeretettel hívunk és várunk egy közös találkozásra 2016. december 2-án, 15.30 órától, melynek helyszíne Loyola Café (1085 Budapest, Horánszky u. 20.).

15.30  Regisztráció

Pázmány Kártya/ Alumni évkönyv átvétel

16.00  Dékáni köszöntő Ft. Dr. Kránitz Mihály Dékán Úr

16.15  „Isten irgalmas szeretete egyszülött Fiának megtestesülésében" Dr. Vincze Krisztián professzor úr előadása