Öregdiákok

Találkozó német nemzetiségi tanító szakosoknak

VJK Admin | 2012. május 31. | VJK | öregdiákok

1994-2011 között a VJRKTF-en vagy a PPKE_VJK-n végzett német nemzetiségi tanító szakosok találkozója

Kedves Egykori Hallgatónk!

Végre valóra válhat egy régi tervünk, és meg tudunk szervezni egy olyan találkozót, ahová minden a VJRKTF-n, ill. a PPKE VJK-n 1994 és 2011 között végzett német nemzetiségi tanító szakos hallgatót nagy-nagy szeretettel meghívunk.

A találkozó 2012. június 2-án (szombaton) 15.00 órakor kezdődik az épület Dísztermében egy beszélgetéssel, amit egy szerény fogadás követ.

Remélem, hogy mindenki örömmel tekint a találkozó elébe, én személyesen már nagyon várom a viszontlátást!

Üdvözlettel:

Dr. Juhász Márta