Rendelkezés az adó 1+1 %-áról

PPKE Adminisztrátor | 2011. május 11. | támogatás

Az idei esztendőben is rendelkezhetünk jövedelemadónk egy részéről. 1%-át valamelyik
egyháznak, másik 1%-át pedig egy civil szervezetnek ajánlhatjuk fel.

1.) Kérjük, támogassa a katolikus egyház társadalmi szolgálatát adója egyházi 1%-ával!
Ezt nagyon egyszerűen megteheti: útmutatást az alábbi kinyíló bekezdésekben talál, vagy
felhasználhatja az itt található pdf formátumú rendelkező nyilatkozatot.

A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011

2.) Amennyiben támogatni kívánja Egyetemünk tudományos és társadalmi küldetését és
munkáját, ajánlja adója másik 1 %-át a Pázmány Alapítványnak!

Adószám: 18057014-1-43